Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Заміна підвіконня під час ремонту!

 
Заміна підвіконня під час ремонту є досить складним процесом. Так як підвіконня потрібно вибирати, керуючись не тільки його зовнішніми характеристиками, але й експлуатаційними. Якщо ваш ремонт зупинився на стадії заміни підвіконня, радимо вам звернути увагу на підвіконня з штучного каменю. Які ж є плюси даного вибору? Давайте розглянемо проблеми, яким піддаються звичайні підвіконня, на відміну від їх аналогів зі штучного каменю.
 
Підвіконня безпосередньо контактують з навколишнім середовищем, крім вікон. Варіант зі штучного каменю не піддається впливу високих і, в той же час, низьких температур і вологи, він має високу стійкість до сонячних променів, не вицвітає і не жовтіє. Також такий елемент декору має високу термостійкість, тобто перепади температури на вулиці не впливатимуть на температуру в будинку.
 
Підвіконня з штучного каменю дуже стійкі до різних механічних впливів, що особливо важливо при митті вікон. Такий виріб може витримувати велику вагу квіткових квіток або інших предметів. Кам'яні підвіконня володіють дуже високою міцністю і ударостойкостью. Підвіконня з штучного каменю, завдяки своїй внутрішній структурі, не вбирає вологу і жир, так як вона не є пористою. Він не піддається впливу вологи і не забивається пилом. До того ж, штучний камінь не робить негативного впливу на навколишнє середовище.
 
Використовувати таке підвіконня будинку дуже практично. Він легко піддається чищенню, а якщо йому були нанесені механічні пошкодження у вигляді подряпин - він легко реставрується або полірується. Крім вищевказаних властивостей, він повинен доповнювати вашу ідею з дизайном. І це - ще один його козир. Можна вибрати будь-яку форму, довжину, ширину. Він легко може вписатися у ваш інтер'єр. Також можна замовити підвіконня, плавно переходить в стільницю або стінну панель. Не забудьте тільки, що будь барвистий матеріал повинен вдало вписуватися в ваш інтер'єр. Це дуже важливо, тому ще радимо робити підвіконня на замовлення, тоді колірна гамма вже точно буде ідеальною. Рекомендується спочатку подивитися готовий асортимент товарів, а потім робити свій вибір. Важливо пам'ятати, що штучний камінь може виступати в якості імітації світлого скелястого мотиву Середземномор'я або ж розкішного глибокого темного мармуру - ви можете здійснити будь-яку дизайнерську задумку за допомогою даних елементів інтер'єру. Ви любите класику або готику, можливо, вам до душі хай-тек - підвіконня з штучного каменю можуть бути виконані в будь-якому потрібному кольорі і в будь-якої необхідної фактурі за вашим бажанням.
 
Сервис звонка с сайта RedConnect