Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Укладання бруківки. Наші поради .

 
imagesbruschatka.jpg
Як укласти гранітну бруківку , щоб доріжки і дворики з неї прослужили довгі роки ? Потрібно правильно дотримуватися технологію . І нехай Ви не будете самі займатися укладанням , але навіть якщо ви зібралися скористатися послугами майстрів , то як це робиться Ви повинні знати.
 
 
 
При закупівлі обов'язково купуйте трохи більше матеріалу . Тому що в процесі укладання можуть бути непередбачені обставини , та й ремонт надалі може знадобитися , тому додаткові 5-10% Вам не завадять.
 
Планування і вибір візерунка. Тут ви можете і пофантазувати , і скористатися вже готовими принтами візерунків. Намалюйте план майбутньої ділянки і створіть свій неповторний малюнок.
 
Підготовка основи для подальшої укладки. Цей етап дуже важливий , тому що це база для вашого майбутнього творіння. Потрібно прибрати сміття , рослини , каміння та інші елементи з території . Потім викопується земля не менш , ніж на 20см , і отриманий грунт ущільнюється і утоптує . Частково отримане простір заповнюється піском або / і гравієм і ретельно утрамбовується кожен шар. Можна укласти обидва матеріали , можна тільки пісок. Все залежить від грунту.
 
На отриману поверхню наноситься піщано -цементна суміш. Вона скріпить гранітну плитку або бруківку і не дасть проростати траві в зазорах між нею .
 
Укладання плитки. Основа повинна бути рівне і щільне , один до одного плитки підбиваються за допомогою гумової киянки. Різка проводитися болгаркою .
 
Заповнюються шви між плитками. Робиться це чистим дрібним піском.
Якщо Ви вирішили благоустроїти свою присадибну ділянку , то наші майстри допоможуть Вам у цьому. Роботи будуть виконані з дотриманням усіх технологій і в найкоротші терміни.
 
Сервис звонка с сайта RedConnect