Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Ми - виробники різноманітної продукції з природного каменю. До складу підприємства входять три заводи , які виробляють бенкетували сляби і плитку , бордюри , гранітні плити мощення , колоту , пилену і пилено- колоту гранітну бруківку різних кольорів і розмірів , всього близько 70 найменовано переробці граніту і один кар'єр з видобутку гранітних блоків. Володіючи потужною виробничою базою , оснащеною передовим обладнанням зарубіжного та вітчизняного виробництва , наша компанія здатна задовольнити будь-які потреби на якісні і довговічні оздоблювальні матеріали з природного каменю.

mezirichka.jpg 
Обсяг готової продукції на місяць - від 2000м2 модульної плити , бруківки та аналогічних виробів.
 
Розміри виробів - традиційні або за індивідуальним замовленням. Вся наша продукція має високу якість за геометричними характеристиками і нормам безпеки , що дозволяє використовувати її без обмежень. Продукція відпускається упакована в ящики , палети або в спеціальні поліпропіленові посилені мішки біг -беги або внавал на розсуд покупця . Виробляємо безкоштовну вантаження в транспорт покупця , і за додаткову плату забезпечуємо доставку в будь-яку точку України і ближнього зарубіжжя за цінами логістичних компаній. Налагоджено досвід роботи з країнами СНД. Всі необхідні документи , дозвільні процедури , пов'язані з експортом нашої продукції підприємство пройшло успішно і ми зможемо відправити нашу продукцію в будь-яку країну світу.
 
 
 Значний відсоток в обсязі нашої продукції набувають і індивідуальні споживачі, яким для благоустрою своїх будинків , котеджів і садиб , ми раді запропонувати весь спектр нашої продукції для мощення і ландшафтного дизайну.
 stoleshnica_iz_iskusstvennogo.png
Фахівці нашого підприємства , організовують доставку готової продукції до покупця автомобільним або залізничним транспортом , здійснять укладку , установку і монтаж виробів.
 
Наші партнери знають нас , як надійного і відповідального партнера , який дорожить своїм авторитетом , підкріплюючи його виготовленням тільки високоякісної продукції .
 
Наші головні принципи в роботі :
чесність ;
оптимальне поєднання ціни та якості;
індивідуальний підхід до кожного замовника ;
відповідальність за кінцевий результат ;
своєчасна доставка .
 
Ми завжди раді з Вами співпрацювати.
 
Продукція каменеобробного заводу :
 
Сляби - неокантованние плити , товщиною від 30 мм , розміром до 3200 х 1250 мм , поверхня шліфована , термооброблена або полірована . Відхилення по товщині сляба не перевищує + / - 1,5 мм на всій довжині.
 
 
 Облицювальні плити товщиною від 15 мм , шліфовані , поліровані , з шорсткою поверхнею , що пройшли вогневу обробку . Відхилення розмірів по діагоналі не більше 1мм. для плитки 300 х 600 .
 
Бруківка пиляна , колото -пиляна , шашка;
 
Підлогові плити , сходи, бордюри , підвіконня , стільниці та ін
 
Індивідуальні вироби складної форми; накривні плити неправильної форми з фасками різної форми.
Пам'ятники будь-яких розмірів і форми , підставки , квітники.
 
Copyright 2012 © stone-granit.com.ua.
Натуральный камень.
Все права защищены.
Сайт создан"sd-studio.kiev.ua"
Сервис звонка с сайта RedConnect