Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Як доглядати за стільницею з каменю ?

 granitnie_stoleshnicy1.png
 
 Стільниця з каменю - це без сумніву міцний і надійний вибір робочої поверхні для кухні. Крім того , виглядають вони естетично і дуже благородно. Звичайно , виникає багато суперечок , яка стільниця краще: зі штучного каменю , або з натурального . Але який би варіант Ви не обрали , за ним потрібен буде догляд та особливе звернення . Отже , фахівці нашої компанії «Новий Дім » готові поділитися з Вами своїм досвідом по догляду за стільницями з каменю .
 
 
 
За складом і натурального каменю , і штучного зрозуміло, що це Ваша стільниця - це дуже міцний елемент кухонного інтер'єру , але не слід на ньому обробляти м'ясо або рубати кістки. Все-таки можуть залишитися відколи, подряпини або порізи. Використовуйте для таких цілей тільки спеціальний кухонний інвентар.
 
Будь-яку потрапила рідина на стільницю потрібно витирати м'якою губкою або ганчіркою . Потрібно пам'ятати , що натуральний камінь більш сприйнятливий до вина , кави , чаю і до будь фарбувальну рідину , ніж штучний . Не залишайте на стільниці з натурального каменю продукти.
 
Використання неабразівних м'яких чистячих засобів для будь-яких поверхонь позбавить Вас від дрібних подряпин на них.
 
Також пам'ятайте , що використання агресивних кислотних рідин для миття зіпсує і натуральну стільницю і штучну. Крім того , на такі пошкодження не поширюється гарантія.
 
Існують спеціальні засоби по догляду за стільницями зі штучного або натурального каменю. Для натурального - це віск , а для штучного - спеціальні засоби. Всі вони продаються в будь-якому магазині госптоварів . Варто тільки пам'ятати , що стільниця безпосередньо стикається з продуктами харчування і використовувати засоби по догляду дуже обережно.
 
Copyright 2012 © stone-granit.com.ua.
Натуральный камень.
Все права защищены.
Сайт создан"sd-studio.kiev.ua"
Сервис звонка с сайта RedConnect