Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Виготовлення стільниці з натурального каменю.

stoyka.jpg 
 
Відомо , що стільниці з каменю бувають натуральними та штучними . На цій сторінці наші фахівці з стільницям з каменю в Києві поділяться з Вами секретами виготовлення цього надійного і довговічного предмета інтер'єру , знаючи які Ви будете впевнені в якості продукції, що купується .
 
Каменеобробка - це складний і довгий процес , який полягає в доданні природному каменю необхідної форми і фактури. Це можуть бути як деталі архітектури , так і деталі інтер'єру.
 
Після видобутку натурального каменю (граніту , мармуру) приступають до його безпосередньої обробці. Спочатку його розпилюють на окремі плити , які більш зручні в обробці. Потім обробляють поверхню каменю , від якої залежать її подальші естетичні технічні характеристики , вартість . Ударна обробка (зістарювання , піскоструй , термообробка ) допомагає зменшити грубу поверхню породи на початковій стадії. За допомогою механічної обробки (шліфування , полірування) поверхню доводять до остаточного результату. А хімічні обробки (смола , кислота) застосовуються як доповнення для того , щоб надати стільниці з каменю особливі якості.
 
І останній етап - виготовлення стільниці з каменю в Києві. Надається потрібна форма , вирізаються отвори для раковини і вручений поверхні. Остаточна обробка країв проводиться за допомогою алмазних дисків або абразивів , але найскладніші елементи все одно виконуються вручну.
Вже готову стільницю встановлюють на Вашій кухні фахівці компанії « Новий Дім» згідно з попередніми замірами і Вашим побажанням.
 
Copyright 2012 © stone-granit.com.ua.
Натуральный камень.
Все права защищены.
Сайт создан"sd-studio.kiev.ua"
Сервис звонка с сайта RedConnect