Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Стільниці з граніту. Види обробки крайки.

 
Замовляючи виготовлення стільниці з граніту , ви обов'язково перегляньте всі зразки продукції і зверніть увагу на кромку вироби . Іноді , здавалося б , зовсім незначна деталь , така як кромка , може надати виробу абсолютно особливий вид і кардинально змінити весь ансамбль кухонного гарнітура або інтер'єру ванної кімнати. Тому попередньо слід знати , яка вона буває і чим відрізняється одна від іншої. А також для звичайних споживачів буде важливим фактором догляд за такою кромкою в повсякденному житті.
 
У сучасній меблевій промисловості стало популярним реалізовувати різні конфігурації меблів. Які, відповідно, вимагають нових і сміливих рішень щодо кромки стільниць . Оскільки штучні матеріали не потребують настільки точному і серйозному підході , то до стільницям з граніту пред'являється більше вимог і особливого технологічного підходу . Матеріал граніт не такий простий в обробці , але все ж сучасні новації в обладнанні дозволяють виробляти різні прості або складні форми кромок .
 
 
 
Види кромки стільниці поділяються на просту і фігурну .
 
Проста кромка - це звичайне округлення верхніх і нижніх кутів стільниці . Така обробка дозволяє зробити форму більш органічною і м'якою. Її приємний зовнішній вигляд і округлість відмінно впишуться в будь-який інтер'єр . А легкість і простота в догляді дозволять уникнути забруднень , які потребують особливої ​​уваги . Округлення верхнього кута стільниці - це часткове зняття внутрішньої напруги матеріалу за допомогою зняття фаски і її заокругліванія . Таким чином , знижується можливість відколювання граніту і утворення тріщин при сильному механічному впливі. Ніяка стільниця з граніту не застрахована від падінь на неї посуду , в тому числі і залізної , ударів важкими предметами або іншими впливами.
 
Коли округлюються і верхній і нижній кут , то таким чином , навантаження розподіляється оптимально по всій площі. Красива обтічна форма дозволить зробити зовні привабливою стільницю і вберегти господарів від травмування .
 
Фігурна кромка стільниці - це особливий вид мистецтва в справі обробки граніту. Фігурна кромка може бути простою або складною. Практично у всіх рішеннях присутній сходинка , яка може бути як нижче основної площі стільниці , так і вище неї . Таке декоративне рішення дозволяє вибрати для своєї кухні або ванної кімнати найбільш зручний варіант. Якщо кромка буде підноситися , то вона не дасть перелитися рідин або розсипатися продуктам.
 
Складні форми кромки - це різні художні рішення у вигляді різьблення , декорування геометричними або іншими формами. Так ви зможете відтворити будь-який інтер'єр , навіть самий витиеватий .
 
Сервис звонка с сайта RedConnect