Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Стільниці для ванної з каменю !

 
Штучний камінь або натуральний камінь ?
 
 mramornaya_stoleshnica_ vannaya.png
 
Що може бути зручніше і практичніше , ніж стільниця з каменю у ванній ? Це оцінить будь , встановивши цей елемент інтер'єру у своїй ванній кімнаті. Компанія «Стоун Граніт » займається виготовленням стільниць з каменю для ванної вже багато років , і наші стільниці прикрашають не один будинок і радують не одну сім'ю. Для замовлення та придбання стільниці для ванної з каменю звертайтеся за телефонами ( 044 ) 362-81-64 , ( 067 ) 327-04-75 , ( 063 ) 139-43-41 , ( 066 ) 665-86-26 . Наші досвідчені консультанти допоможуть вам на будь-якому етапі : підкажуть , як вибрати потрібний камінь , пояснять , як прорахувати необхідну площу і прорахувати вартість майбутньої стільниці .
 
Стільниця з каменю для ванної може бути зі штучного або натурального каменю. Наша компанія виробляє обидва види продукції , але який з них буде кращим - вибір за вами. Чим вони відрізняться один від одного і що з них переважно у ванній кімнаті? Читаємо далі .
 
Штучний камінь - це композитний матеріал , який виробляється з крихти натурального каменю та синтетичних сполучних її смол , які найчастіше бувають акриловими . Також в цю суміш доданий фарбувальний пігмент , саме він надає всій поверхні колір. Так в чому ж його переваги та недоліки?
 
Низька гігроскопічність штучного каменю грає важливу роль для приміщень з високою вологістю. Синтетична складова не дає ні найменшого шансу проникненню води в структуру стільниці з каменю для ванної. Акриловий камінь - це абсолютно гладка поверхня , у неї немає пір , в які може потрапляти пил або бруд. Що теж важливо для гігієнічності. Але все ж штучний камінь - не натуральний . Його ціна може навіть перевищувати вартість натуральної стільниці , а стійкість до фізичних дій така ж.
 
 
У чому переваги натурального каменю перед штучним ?
 
 
Якщо бути об'єктивним , то споживчі якості натурального каменю ні в чому не поступаються штучному . Мармурова або гранітна стільниця також не гігроскопічна і не дає пилу і воді псувати її зовнішній вигляд. Також слід зазначити , що натуральні камені - це природні антисептики. Недарма мармурові плити використовувалися в давньогрецьких купальнях . Але от її винятковий малюнок дуже складно повторити , тому кожна стільниця з натурального каменю має свій оригінальний характер і колір. Крім того , екологічність і абсолютна безпека такої стільниці для ванної з каменю не залишає ніяких сумнівів. Що ж до вартості , то вона вас приємно здивує.
 
Вибирайте яка саме стільниця з каменю для ванної вам підійде найбільшим чином і дзвоніть в « Стоун Граніт» оформити замовлення.
 
Copyright 2012 © stone-granit.com.ua.
Натуральный камень.
Все права защищены.
Сайт создан"sd-studio.kiev.ua"
Сервис звонка с сайта RedConnect