Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Стільниця для кухні з граніту в Києві, масив Райдужний.

 
Нещодавно ми отримали замовлення на нестандартну стільницю унікальної форми.
 
 Дві деталі стільниці примикали один до одного не під прямим кутом, а під тупим кутом 1330, що говорило про повністю новому проекті кухні з додатковими перебудовами. Наші майстри взялися за виготовлення з особливим ентузіазмом. Бо такі проекти завжди вимагають індивідуального підходу і оригінальних рішень.
 
 
 
 Завдання стояло в наступному: два елементи гранітної стільниці зі стандартною шириною 600 мм, товщиною 30 мм і довжиною 2680 мм і 1520 мм. При цьому на більшому відрізку планувалася варильна поверхня, а ось кухонна мийка повинна була частково розташовуватися на обох площинах стільниці. Це особливо відповідальний момент, що вимагає ретельного виміру і гарантовано надійного з'єднання двох елементів. Тому що раковина - це постійна волога і можливість протікання. Щоб цього не відбувалося, ми використовуємо найсучасніші і вологостійкі матеріали для монтажу двох поверхонь біля мийки і по всій лінії з'єднання.
 
Також кути стільниці передбачалося заокруглен, тобто зробити на кутах радісно елементи. Що також додавало це стільниці особливого шику і обтічності. Потрібно сказати, що багато наших клієнтів просять заокруглен кути для більшої безпеки.
 
Замовник вибрав камінь граніт Покостовського родовища в Житомирській області. Цей граніт особливо хороший через свою щільності і високої вологостійкості і здібності не міняти колір з часом. Відполірована поверхня цього зернистого сіруватого суворого граніту може стати зовсім дзеркальною, чого не скажеш про решту породах граніту.
 
У результаті цей шедевр гранітного мистецтва був створений і встановлений в обумовлені терміни. Результат порадував усіх: клієнт отримав саме ту кухню, яку хотів, а наші майстри зробили свою справу якісно і з гарантією.
 
Загальний кошторис стільниці з граніту Покостовського родовища склала:
Вартість Камяна 4,2 метра погонних - 4200 грн.
 
Фаска радіусна R - 15 мм, 3,9 метра погонних - 780 грн.
 
Виріз під круглу мийку, з установленням знизу і поліруванням країв для більшої естетичності - 1000 грн.
 
Виріз під отвір для крана діаметром 32 мм - 150 грн.
 
Радісно елементи на кутах стільниці 2 шт. - 500 грн.
 
Доставка - 600 грн.
 
Підйом на вантажному ліфті - 100 грн.
 
Монтаж, включаючи витратні матеріали - 2000 грн.
 
РАЗОМ: 9330 грн.
 
Сервис звонка с сайта RedConnect