Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Стільниця чорного кольору з лабрадориту в Києві на Воскресенці.

 
Ми отримали цікавий проект стільниці для кутової кухні.
 Це завжди цікавий дизайн, оптимізація простору і унікальні рішення проектування. Тим більше, що крім основного кутового елемента, складається з двох деталей, малася ще одна додаткова, яка кріпилася окремо.
 
 
 Замовником був обраний натуральний камінь граніт українського родовища лабрадорит. Цей вид анортозита відрізняється красивим чорним кольором з блакитними вкрапленнями або без них. Останнім часом стали дуже популярні стільниці чорного кольору через їх елегантності та вишуканості. Вони ідеально вписуються в будь-який інтер'єр кухні: від класичного до сучасного. Тому за клієнтом залишається тільки вибір відтінку вкраплень, які можуть бути світлими або взагалі відсутні, як, приміром, в Букинського габро.
 
Замовлені розміри стільниці з 3-х елементів зі стандартною шириною 600 мм і товщиною 30 мм довжиною 2 100 мм, 1250 мм і 750 мм.
 
Стільниця була виготовлена ​​в обумовлені із замовником терміни, він не поспішав і зробив замовлення за місяць до установки, і змонтована в кухні. Відразу хочеться сказати, що чорний колір повністю себе виправдав. Як результат - кухня, як справжній витвір мистецтва. Чорна стільниця красиво підкреслила світлі деталі меблевого гарнітура і стала справжньою окрасою інтер'єру.
 
 Загальний кошторис остаточної вартості виробу склала:
 
Вартість всієї довжини 4100 мм вихідного матеріалу каменю 3485 грн.
 
Фаска проста 45 мм - 615 грн.
 
Виріз під круглу кухонну накладну мийку - 500 грн.
 
Виріз під отвір для крана діаметром 32 мм - 150 грн.
 
Доставка - 400 грн.
 
Оскільки вантажного ліфта в будинку не виявилося, то нашим хлопцям довелося вносити вручну всі деталі стільниці на 8-й поверх. Це обійшлося господарям у 300 грн. Якщо вантажний ліфт є у вашому домі, то псоз в квартиру вам обійдеться всього в 50 грн.
 
Монтаж під ключ коштував замовнику 900 грн.
 
РАЗОМ: 6400 грн.
 
 
Як бачите, вартість стільниці з натурального каменю - цілком доступна і її вартість в нашій компанії одна з найвигідніших в Києві та області. Чим і скористався наш замовник чорної стільниці з лабрадориту. Тепер у його кухні на Воскресенці радує око красива і елегантна гранітна стільниця!
 
Сервис звонка с сайта RedConnect