Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Стільниця барна . Штучний камінь або натуральний ?

 
Замовляючи барну стійку , як правило , враховуються всі особливості її експлуатації. Це дуже важливо не тільки для довговічності і надійності барной стільниці , а й для того , щоб вона органічно вписалася в будь-який інтер'єр .
 
 
 
Переваги барних стійок з натурального каменю очевидні:
 
Благородство і дорожнеча оздоблення приміщення .
 
Натуральність і природність .
 
Абсолютна безпека і екологічність барной стільниці .
 
Довговічність стільниці з натурального каменю - вона може прослужити не одне десятиліття.
 
Здатність протистояти фізико- механічних впливів.
 
Негативні якості барной стільниці з природного каменю:
 
Обмеженість колірного рішення . Незважаючи на те , що на сьогоднішній день компанії з виробництва кам'яних стільниць пропонують найширші асортименти їх кольору , дизайн інтер'єру може непередбачуваний і навіть у цій широкій гамі може не знайтися потрібного відтінку .
 
Стільницю для барної стійки можна зробити з однієї плити , тільки якщо вона дуже невелика . В іншому випадку це буде кілька з'єднаних між собою плит.
 
Барна стільниця з натурального каменю вимагає регулярного догляду спецзасобами .
 
Які переваги барних стійок зі штучного каменю ?
 
Створюючи штучний камінь , виробники намагалися вирішити ті проблеми , які неминуче з'являлися при виготовленні з натуральних каменів.
 
 
 
Штучний камінь має здатність не вбирати вологу. Структура цього матеріалу малопорістое , вона будь-які забруднення і вологу відштовхує і не дає їм вбиратися в поверхню.
 
Легкість і простота у відході. При очищенні стільниці зі штучного каменю немає необхідності вдаватися до спеціальних засобів , досить мильного розчину і мокрої ганчірки .
 
Стільниця зі штучного каменю може бути будь-якого кольору. Виготовлена ​​на замовлення за пантону , на буде повністю відповідати всім колірним відтінкам .
 
Можливість ремонту та усунення сколів , подряпин або потертостей.
 
Відсутність швів і місць з'єднання . Таку стільницю можна виготовити монолітною , завдяки особливостям виробництва .
 
Довговічність і надійність в експлуатації. Стільниця зі штучного каменю може зберігати свої властивості і не втрачати привабливого зовнішнього вигляду довгі роки. Залежно від технології виготовлення барна стійка може прослужити більше 20 -ти років.
 
Сервис звонка с сайта RedConnect