Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Сучасні сходи з граніту!

Лестніца може здаватися досить звичайною конструкцією, але насправді вона не така проста, хоч і була придумана людьми ще кілька тисячоліть тому для вертикального пересування. Насправді в наш час досить важко знайти будинок без сходів або хоча б без декількох сходинок. У багатоповерхових будівлях по них кожен день крокує безліч людей, тому для них дуже важлива міцність і надійність. До всіх сходах висуваються особливі вимоги щодо безпеки, тому дуже важливий матеріал, з якого зроблена сходи.
 
Сучасні сходи мають не тільки різні особливості, але і різний зовнішній вигляд. Часто їх виготовляють з декількох матеріалів, які пізніше з'єднують в один виріб. Сходові прольоти можуть бути виконані з бетону або ж натурального каменю, сталі або дерева, цегли або плитки. Натуральний камінь дуже добре підходить для будь-яких будинків і котеджів, адже його можна вважати найбільш міцним і довговічним. Сходи з граніту у нас замовляють, як у приватному, так і в громадському будівництві, і вони донині не втратили своєї затребуваність.
 
Стильні сходи облицьовані гранітом є відмінною прикрасою для будь-якої будівлі, як для дому, так і для офісного приміщення. Ще на етапі проектування варто порахувати те, у скільки приблизно вам обійдеться така сходи. Це не надто дешево. Адже потрібно враховувати ціну, за гранітні сходи, і на виготовлення інших елементів. Витратитися ще доведеться на перила, балясини і подступеннікі.
 
Дана споруда варто вибирати і замовляти не тільки за естетичність, але й за цілий ряд переваг. Аргументом може послужити великий список дивовижних і цікавих фактів щодо таких конструкцій:
 
виготовляються сходи з міцних матеріалів, а точніше - з природного каменю, і служать вони більш 150- 200 років;
якщо говорити про вплив вологи і температурних змін, то просто необхідно провести оздоблювальні роботи, щоб не переживати з приводу даних факторів;
при подальшій реставрації цей процес може спроститися, якщо сходи облицьована гранітом;
якщо виконати сходи з граніту або облицьовувати їх натуральним каменем, то можна назавжди позбутися від вібрації і шумових ефектів (скрипу, гулу), які властиві металевих сходах і дерев'яним.
Сходи з граніту - це грамотне вкладення ваших коштів у довговічне виріб, який довго буде вірою і правдою служити Вам!
 
Сервис звонка с сайта RedConnect