Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Стільниця зі штучного каменю чорного кольору Київ.

 
Фахівці нашої компанії прорахували стільницю для кухні чорного кольору в Києві на вулиці Луначарського. Вона спочатку замислювалася нестандартної форми, що й було для наших майстрів дуже привабливим у цій роботі. Завжди хочеться цікавих і оригінальних рішень, щоб і клієнт залишився задоволений, і наші фахівці отримували багатий досвід в роботі.
 
Стільниця, замовлена ​​клієнтом, мала дві частини з наступними розмірами: 1-а частина довжиною 1700 мм шириною 900 мм і товщиною 50 мм, а друга - довжиною 2300 мм, з такими ж шириною і товщиною. Передбачалися врізка однієї вручений поверхні і однієї мийки з того ж каменю.
 
Унікальність цього об'єкта полягає в тому, що стандартна ширина стільниць від 600 мм до 750 мм. Вихідна ширина матеріалу розраховується саме з урахуванням стандартів. Тому при замовленої ширині 900 мм йде великий перевитрата матеріалу, що і тягне серйозну націнку на загальну вартість.
 
Клієнт не уточнив, чи буде замовлятися кухонна мийка на нашому підприємстві або в іншій компанії, тому прорахунок всього проекту зазначено з різницею цього об'єкта. Матеріал для виготовлення пропонується кварц ідеально чорного кольору. Прорахунок вартості всіх робіт під ключ за умови замовлення мийки для кухні не в нашій компанії:
 
 
1950 євро, якщо мийка буде обрана з нижнім монтажем;
 
1900 євро, якщо мийка буде обрана накладна.
 
У той же час вартість кухонного миття при замовленні в комплекті, складе 350 євро.
 
Наші проектувальники запропонували варіант з шириною стільниці зі штучного каменю, який впишеться в стандарт 600-750 мм. У такому випадку ціна стільниці під ключ при відсутності перевитрати матеріалу складе 1 380 євро. У вартість включені: пристінний бортик висотою 40 мм на три сторони, звичайна фаска і мийка з нижнім монтажем. Бачимо, що запропоновані зміни у проекті не несуть кардинальних перебудов, а ціна значно нижча.
 
Сервис звонка с сайта RedConnect