Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Приклад вартості стільниці з кварцу, яку ми виготовили для Олександра з Києва.

 

Наша компанія щодня отримує заявки на прорахунок і виготовлення стільниць з кварцу. фаска на камені Минулого тижня ми закінчили роботу над проектом стільниці для кухні зі штучного каменю. Замовником була обрана стільниця значних розмірів 3000 * 600 мм. і стандартною товщиною 40 мм. на велику комфортну робочу зону для кухні. Колір кварциту підбирався з урахуванням загального інтер'єру і колірної гами кухонних меблів, клієнт зупинився на кольорі «шоколад». Саме він вигідним акцентом підкреслить класичний стиль і добротність всього інтер'єру кухні. Фаска, яку вирішили зробити на стільниці, класична - під 45 градусів, а її довжина 4200 мм за трьома сторонам усієї стільниці, крім прилеглої до стіни.
 
 
 
Нашими фахівцями було запропоновано три варіанти кварциту для виготовлення цього замовлення по приблизно однакової вартості:
 
Samsung Radianz марки SM499 (SECHURA MOCHA), яка відрізняється наявністю дзеркальних вкраплень, а готовий виріб буде мерехтіти при зміні кута освітлення. У прорахунок стільниці був включений пристінний бортик висотою 40 мм і довжиною 3000 мм, який потрібен для компенсації розширення каменю і щоб приховати зазори між стіною і стільницею. Загальна вартість під ключ разом з мийкою і варильними накладними склала 815 євро.
 
Samsung Radianz марок АА493 (ALLEGHENY AMBER) і AU490 (APPALACHIAN UMBER). Перший варіант запропонованого кварциту має приглушений однорідний темний шоколадний тон і чудово поєднується зі світлими меблями або обробкою. А другий має велику текстуру і вкраплення темно-коричневого кольору. Також прорахувався пристінний бортик 4 мм на 3000 ммм, фаска 450, мийка і варильна накладні. Загальний кошторис під ключ - 800 євро.
 
Клієнтом був обраний перший варіант через красивого мерехтіння поверхні кварциту SECHURA MOCHA. Якість цього агломерату не залишило сумнівів. Є всі необхідні міжнародні сертифікати відповідності та якості, а також безпеки.
Наші майстри в цеху виготовили стільницю в заздалегідь обумовлені терміни 14 календарних днів і прибутку на об'єкт з уже готовим виробом.
 
Монтаж стільниці пройшов без непередбачених труднощів. Загальне враження від всієї роботи залишилося тільки позитивне, тому що в результаті замовник придбав шикарний дизайн кухні, що підкреслює високий статус господарів та їхніх спроможність.
 
Сервис звонка с сайта RedConnect