Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Чому варто оформити терасу гранітною плиткою ?

 
 
Гранітна плитка - це природний матеріал , який прослужить вам не одне десятиліття і чудово підійде для облаштування доріжок , дворів , підлог в альтанках і на терасах. Тераса , яка оформлена природним каменем - це особлива енергетика , природну шляхетність і вишуканий дизайн . Тому тераси , в яких проведена обробка гранітною плиткою , дуже популярні не тільки в Києві і області , а й у всій Європі.
 
Слово « граніт» походить від латинського «зерно» , яке найімовірніше має на увазі зернисту структуру граніту і його незліченні фактури і кольору. Тому якщо ви хочете зробити свою терасу незвичайною і оригінальною , то прийміть до уваги гранітну плитку. Вона дозволить відтворити будь-які відтінки узору , мозаїку з великою кількістю елементів або малюнки будь-яких забарвлень . Якщо брати до уваги , що один граніт може виглядати на терасі у всьому своєму різноманітті.
 
Гранітна плитка - це відмінний вибір ще й тому , що вона максимально стійка до перепадів температур і чудово переносить морози і опади. Його твердість - це привід для крилатих порівнянь , а стійкість до забруднень перевершує всі очікування. Тому тераса , оброблена гранітом , буде служити практично вічно.
 
Які сорти гранітної плитки краще використовувати для обробки тераси ? Для облаштування підлоги на терасі рекомендується брати неполіровану плитку , для того , щоб не посковзнутися на гладкій поверхні після дощу. Що ж до стін , то якщо ви проживаєте в південних областях , де багато сонця , то варто з міркувань максимального комфорту використовувати світлі сорти граніту. Що ж до глянцю , то тут все залежить від вашого вибору. Якщо у вас тераса на садибі в більш північних областях , то сонце навпаки слід зберегти , тому оберіть темну гранітну плитку.
 
Який спосіб укладання слід вибрати для пристрою тераси ? Тут ви вільні у виборі і прив'язатися можна тільки до геометрії альтанки або тераси. Можна взяти на озброєння укладку , так звану , римську з полігональної плиткою. А можна використовувати звичайну стандартну плитку , укладаючи її різними кольорами і узорами .
 
Вибрати для влаштування тераси можна будь-який матеріал . Дуже популярна деревина останнім часом. Але варто співставляти ціну матеріалу і його довговічність. Гранітна плитка , яка прикрасить вашу тераси , буде предметом гордості ще й ваших онуків , а то й правнуків. Тому немаленька вартість граніту повністю виправдовує себе.
 
 
Copyright 2012 © stone-granit.com.ua.
Натуральный камень.
Все права защищены.
Сайт создан"sd-studio.kiev.ua"
Сервис звонка с сайта RedConnect