Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Колони з каменю. Повертаючись до античних традицій .

kolonna.jpg
Колона - це елемент архітектури , що представляє собою вертикальну опору , підтримуючу вищерозміщені елементи . Колона має вигляд циліндричного або багатогранного стовпа. Вважається , що вона повинна складатися з бази , стовбура і капітелі , але в різні часи і в різних країнах її зовнішній вигляд змінювався. Колона також може не підтримувати небудь, а служити декоративним або тріумфальним прикрасою.
 
 
Походження колон йде корінням у найдавніші часи. Дійшли до наших часів колони - кам'яні , але багато дослідників стверджують , що спочатку вони були дерев'яними. Вони виконували якісь культові або меморіальні мети. Але якими б вони не були , дерев'яними або кам'яними , всі народності та імперії спочатку наділяли їх сакральним змістом . Етруски присвячували окремі колони храмів певним божествам , розфарбовуючи їх в особливі кольору. А римляни , в ознаменування перемог, здобутих в морських боях , споруджували також ростральні колони ( лат. трибуни , " ніс корабля" ) , прикрашені знятими з ворожих кораблів носами (леви , дракони , сирени і т.д.)
 
 
У наслідку колони з каменю придбали тільки архітектурне значення і могли виконувати чисто декоративну функцію. Мармурові колони роблять будь-яке архітектурне спорудження урочисто - помпезним і підкреслюють його значущість . Глибокий колір і благородний блиск - це візитна картка мармуру. Тому саме колони з мармуру використовувалися в античній архітектурі.
Мармур - це кам'яне диво природи. Твердий , але податливий натуральний матеріал просто створений для прикраси їм будівель і приміщень. З мармуру виходять чудові колони і напівколони . Забарвлення мармуру мають різні відтінки , починаючи білим і закінчуючи чорним кольором , що дозволяє використовувати мармурові колони в будь-якому стилі інтер'єру і в будь-якому їх видозміні .
 
 
У сучасному дизайні інтер'єру не згасає інтерес до використання в ньому колон. Вони здатні організувати простір і додати великому приміщенню більш урочистий вигляд. Також в їх силах візуально змінити пропорції приміщення - розширити його або підвищити . Мармурова колона допоможе зонувати простір - розмістіть її біля арочного отвору або сходів.
 
 
Наша компанія виготовляє колони з мармуру різних видів і з різних порід каменю. Тому Ви можете сміливо фантазувати на дизайнерські теми , доповнюючи інтер'єр свого будинку елегантними і урочистими мармуровими колонами.
 
Copyright 2012 © stone-granit.com.ua.
Натуральный камень.
Все права защищены.
Сайт создан"sd-studio.kiev.ua"
Сервис звонка с сайта RedConnect