Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Яку товщину стільниці варто вибирати ?

 
 
stoleshnitcaik001.jpg
 
Коли ви обираєте штучну стільницю , то природно звертаєте особливу увагу на її колір і практичність. Адже гармонійний і красивий дизайн надає особливий затишок і комфорт в будинку , а практичність для такого елементу інтер'єру як стільниця , просто необхідна. Тому ми в першу чергу цікавимося саме цими параметрами. Форму нам підказує простір , де вона перебуватиме , а от товщина стільниці найчастіше залишається на розсуд виробників. Але при виборі стільниці це важливий чинник , який має вплинути на ваше рішення .
 
Товщина стільниці відіграє велику роль , тому що часто у неї вбудовуються предмети кухонної техніки або мийка , які, як правило , важать чимало і вимагають особливих якостей від матеріалу стільниці . Їли брати середнє значення , то найбільше навантаження на кухонну стільницю - це близько 23 кг , а на стільницю у ванній - 25 кг. Але при будь-якому варіанті , не варто взгромождалісь занадто важкі речі на стільницю , навіть якщо вона дуже міцна і не боїться важких речей .
 
Зазвичай товщина стільниці становить близько 30 мм , але існують і інші розміри: 40 мм , 60 мм , 80 мм або 100 мм. Якщо це стільниця з ДСП , то її товщина буде або 28 мм , або 38 мм. Для ванної кімнати рекомендуються стільниці товщиною до 40 мм. А на кухні все залежить від довжини і розташування стільниці , товщина стільниці на кухні може становити від 28 мм до 100.
 
Найбільш популярним матеріалом для виготовлення кухонних стільниць є штучний камінь і граніт. Він дуже практичний , при невеликій товщині витримує великі навантаження , а в його практичності не виникає жодних сумнівів.
 
Акрилові штучні стільниці мають щільну НЕ пористу структуру , яка дозволяє говорити про високу стійкість до вологи , агресивних середовищ , механічних пошкоджень , бактеріям і грибкам. Також штучна стільниця спокійно витримує високі температури і легко відновлюється. Товщина штучної стільниці становить близько 40 мм або більше. Надійніше і міцніше матеріалу для стільниці не варто й шукати. Хіба що любителі натурального каменю можуть сказати про природному матеріалі для стільниці .
 
 
Отже, який же товщини повинна бути стільниця ? Відповідь проста - чим товще , тим краще. Але не варто забувати , що стільниця з великою товщиною буде важити досить багато і для неї буде потрібно особливо міцний каркас і кріплення. Тому все добре в міру.
 
Copyright 2012 © stone-granit.com.ua.
Натуральный камень.
Все права защищены.
Сайт создан"sd-studio.kiev.ua"
Сервис звонка с сайта RedConnect