Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Як вибрати колір стільниці для кухні ?

 
Коли мова заходить про остаточний варіант дизайну кухні , то незмінним і головним стає питання саме про колірному рішенні стільниці та її поєднанні зі всіма меблями приміщення. Як не потрапити в халепу з вибором ? Які відтінки підійдуть найкраще для кухні ? Чого слід уникати?
 
Найвідоміший міф , який хочеться розвіяти - це міф про те , що на кухні деякі кольори не підходять для оформлення , а деяких взагалі слід уникати. Це дійсно міф , тому що в такому випадку , всі виробники кухонних меблів стали б уникати багатьох відтінків , а їх палітри на сьогоднішній день включають абсолютно всі кольори та їх відтінки. На кухні можна все , ніяких заборонних квітів на кухні не існує. Є наші психофізичні стани, які може викликати той чи інший колір . Ось за цим показником і потрібно вибирати колор для кухні та відповідно для стільниці .
 
 
Червоний колір на кухні.
 
Таке рішення відмінно підійде тим , у кого поганий апетит , і категорично протипоказаний постійно худне . Але якщо підійти з розумом і зробити прості , але актуальні акценти , то ніяких проблем із зайвою вагою не буде. Стільниця зі штучного каменю червоного кольору - цілком можливо , але занадто велика ймовірність постійної стимуляції апетиту.
 
Жовтий колір на кухні.
 
Гарний сонячний і радісний колір дуже популярний останнім часом . Така кухня буде кращим місцем для посиденьок з друзями і посприяє переварюванню їжі. А значить підійде для страждаючих захворюваннями шлунково -кишкового тракту. Стільниця жовтого кольору - чому б і ні , але занадто непрактично.
 
Помаранчевий колір на кухні.
 
Також як і червоний сприяє поліпшенню апетиту. Дуже добре , якщо їм пофарбувати невеликі поверхні , але для стільниці краще взяти не дуже соковитий , злегка приглушений оранжевий колір. А самий яскраві плями зробити у вигляді аксесуарів.
 
Синій колір на кухні.
 
Перш ніж говорити про переважну дію синього кольору на апетит , згадаємо найкрасивіші візерунки хохломи на посуді , блакитний фарфор і чарівну Гжель . Тому з твердженням можна посперечатися , але якщо взяти до уваги спотворений колір продуктів крізь синє скло , то цілком можливо , що такий варіант відштовхне любителів поїсти . Синій соковитий колір не дуже доречний в якості фасадів і стільниці , а от блакитні відтінки будуть дуже мило виглядати .
 
Білий колір на кухні.
 
Це колір чистоти і безпеки , а також про білому кольорі кажуть, що він позитивно впливає на апетит. Але варто пам'ятати , що сліпучий білий може швидко втомити , та й вимагає більш ретельного догляду. Тому для кухні білий цілком прийнятний як фасадів , але не стільниці , краще в такій кухні використовувати натуральний камінь з неоднорідною забарвленням.
 
Чорний колір на кухні.
 
Вважається , що чорний - це колір уваги і концентрації , але на кухні його краще використовувати з обережністю. Щоб ваша кухня не стала занадто похмурою і темною. А стільниця з каменю для кухні в чорних тонах може бути підібрана на контрасті - неоднорідний світлий граніт.
 
Сервис звонка с сайта RedConnect