Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Гранітна бруківка . Як правильно розрахувати кількість бруківки ?

 
 
Однією з останніх тенденцій в дизайні ландшафтів і приміщень стає використання гранітної бруківки. Вона чудово вписується в будь-який ландшафт , прикрасить собою затишний куточок для відпочинку і радуватиме вас довгі десятиліття . Її здатність абсолютно не вбирає вологу зберігає її фізичні властивості незалежно від місця використання : дощі і морози їй не страшні. Висока міцність і фортеця гранітної бруківки дозволяє їй витримувати високі навантаження і служити довго без видимих ​​ушкоджень.
 
Гранітна бруківка дуже популярна як матеріал для укладання доріжок , дворів , площ і алейок в приватному будівництві. І якщо ви вирішили придбати гранітну бруківку , то вам буде незайвим дізнатися деякі нюанси , щодо розрахунків цього матеріалу .
 
Розрахунок гранітної бруківки. До цього питання варто поставитися особливо педантично , тому що якщо на заданий обсяг не вистачить купленої бруківки і доведеться докуповувати , то навряд чи ви зможете знайти її такого ж відтінку . Незалежно від того , навіть якщо ви купуєте її в одній компанії , гранітна бруківка з різних партій відрізняється по тону і фактурі . Це пов'язано з особливістю і нескінченністю природних візерунків на граніті і кожен наступний пласт граніту відрізняється від попереднього.
 
Кількість замовляється бруківки має бути на 5-10 % більше , ніж потрібно за площею. Це необхідно для того , щоб її вистачило на весь обсяг . Тому що невелику частину бруківки потрібно буде урізати , а відходи викинути , особливо якщо обраний кругової або діагональний тип укладання. При паралельної укладанні відходів менше. Та й після закінчення всіх робіт потрібно буде залишити запасну гранітну бруківку , на випадок необхідності заміни або доукладкі .
 
Бруківка гранітна буває трьох видів: колота , пиляна і колото- пиляна. Колотої бруківки слід брати трохи менше ніж повно - пиляної , з причини того , що між колотими елементами доріжки оставляется більше відстань . А між пиляними - його практично немає.
 
Ще один момент , який серйозно впливає на термін служби доріжки з гранітної бруківки - це укладання . Якщо на самому матеріалі можна заощадити , в будь-якому випадку це граніт , то на укладанні цього робити не потрібно . Якщо ви не володієте певними навичками , то краще зверніться за допомогою до професіоналів. Буде дуже сумно спостерігати як такий шикарний матеріал розповзається з часом через недотримання технології укладання . Тому довірте таку роботу досвідченим майстрам , і нехай ваша доріжка прослужить вам багато десятиліть !
 
Сервис звонка с сайта RedConnect