Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Гранітний бордюр. Магнетизм вічної класики .

 
labradorit.jpg
 Ви створили сад своєї мрії , і в ньому все передбачено . Натуральний природний ландшафт повністю відображає Вашу мрію про оазис для втомлених душі та тіла після рутинних обов'язків. Встановлено безтурботні райдужні гойдалки на невеликій дитячому майданчику.
 
Витончена лавочка романтично сховалася під пологом ажурною перголи . Акуратна травичка радісно зеленіє на газоні , а відмінно служіння піч- барбекю і зручна альтанка очікують теплу компанію старих друзів. Хитромудрий шлях кам'яних доріжок вже прокладений ... І тут потрібно врахувати нехай непомітний , але такий необхідний будівельний елемент - бордюр.
 
Що таке бордюр ? Бордюр - це , по суті , роздільник між основною частиною доріжки і оточуючим її простором. За всіма канонами будівництва доріг бордюром називають бортовий камінь , покладений особливим способом - урівень , щоб не утворювалася сходинка . Якщо ж мається на увазі наявність цього виступу або ребра , то називається такий архітектурний елемент поребриком . Але у повсякденному житті його знають все ж, як бордюр.
 
 
 
Для чого потрібен гранітний бордюр ? Значення бордюру у ландшафтному пристрої садів і прилеглих територій складно переоцінити. Він просто необхідний як для практичності , так і для естетичності тротуарів і доріжок.
 
1 . Практична сторона полягає в забезпеченні максимальної довговічності покриття доріжки. Використання гранітного бордюру зміцнить саме покриття і не дасть йому зруйнуватися. Навіть супер- професійно викладена плитка або камінь потребують підтримки і опорі. І зрозуміло , що особливо це актуально для вузьких доріжок і стежок .
 
Під впливом природних проявів - снігу , дощу , морозу , спеки - бруківка може розповзатися , покриття під нею руйнуватися , а трава і бур'яни будуть постійно проростати між елементами кладки. Доріжка дуже швидко прийде в непридатність.
 
Гранітний бордюр служить зміцненням для плитки або каменю і забезпечує довговічність покриття. Ваша доріжка прослужить довгі роки і буде радувати око , якщо заключною частиною її пристрою Ви виберете монтаж бордюрного каменю. Це забезпечить кам'яної стежкою первозданний вигляд при будь-якій погоді і збільшить термін її експлуатації.
 
Ціна на бордюрний камінь. Повірте , ціна питання не настільки висока , щоб кожен рік проробляти ремонт бруківки. Або , відчуваючи долю , економити , замінюючи гранітний бордюр на залишки плитки або шматки шиферу. Куди простіше купити бордюрний камінь і забезпечити доріжках у своєму саду довгу і гідне життя.
 
 
 
2 . Естетична сторона , насамперед, полягає в привабливості й акуратності створеного Вами ландшафту. Додатковий декоративний ефект бордюрного каменю забезпечить органічність і природність Вашого острівця для відпочинку. Зачаровувати гостей і милуватися самим Вам допоможе правильно підібраний гранітний бордюр. З його допомогою Ви зможете згладити можливі недоліки садової ділянки , зробити акцент на індивідуальних елементах ландшафту і вигідно підкреслити унікальність проекту . Як обмеження між покриттям доріжки і газонної травою або гравієм , бордюр додасть їй закінчений і досконалий вигляд. Адже будь-яка робота без оправи не має того магічного дії на уяву , якесь виробляє творіння в гідній рамі.
 
Ціна на бордюр гранітний . Порівняно недешева ціна з лишком окупиться за рахунок класичної огранювання брусчатой ​​доріжки. Ви підкреслите самобутність Вашого саду і неповторність кам'яної кладки стежок.
 
Матеріали для бордюру. Вищевказані функції бордюрів визначають вимоги до матеріалів , з яких вони виготовляються. Їх якість і зовнішні дані обумовлюють успіх монтажу бордюрной кладки. Без дотримання цих вимог складно говорити про основні завдання бордюру , а значить і всього тротуарного покриття в цілому .
 
Сьогоднішній будівельний ринок може запропонувати масу варіантів для виконання бордюрів або поребриків . Бордюр може бути : рослинним , пластиковим , металевим , дерев'яним , цегляним або з натурального каменю. Відзначимо деякі особливості всіх перерахованих вище видів бордюру.
 
Рослинний бордюр порадує соковитою зеленню , але доставить масу незручностей з необхідністю постійної стрижки. Пластиковий бордюр прослужить довго , але не дасть можливості естетичної насолоди . Металевий бордюр ідеально підходить для огородження гравійних доріжок , але буде сумнівний при кам'яній кладці. Дерев'яний - привабливий і створює тепле відчуття села, але дуже недовговічний. Традиційний цегляний бордюр максимально гармонує з будь-яким покриттям і кладкою , але через нестійкість до погодних примх , також недовго буде радувати око.
 
 
 
 Ідеальним варіантом матеріалу для створення бордюру може стати природний камінь - граніт , мармур , вапняк. Причому граніт - самий довговічний і благородний з каменів ! Якщо Ви відносите себе до щирих шанувальникам природного каменю , то напевно оціните його унікальні фізико -механічні властивості . Він відмінно протистоїть атмосферних впливів (мороз , сонце , вітер) без видимих ​​ознак зносу , що забезпечує його надміцність .
 
Гранітний бордюр в два рахунки перетворить будь-який сад і додасть шарм античності його стежками і доріжками . Перетворить на винятковий ландшафт будь-який проект . Крім того , бордюрний гранітний камінь , ніколи не вийде з моди, тому що не схильний її впливам. Сучасні тенденції ландшафтного дизайну - міцність , надійність і дорожнеча класики - відмінно це підтверджують.
 
 Виробництво бордюрного каменю - один з головних напрямків діяльності нашої компанії. Тому звертаючись до нас , Ви можете бути впевнені в якості продукції і отримати грамотну консультацію професіоналів.
 
Copyright 2012 © stone-granit.com.ua.
Натуральный камень.
Все права защищены.
Сайт создан"sd-studio.kiev.ua"
Сервис звонка с сайта RedConnect