Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Гранітні плити. Твердість і неприступність у всьому!

 
Граніт - це природний камінь магматичного походження , який складається з кварцу , плагіоклазу , калієвого польового шпату і слюд . Складна геохімія і мінералогія забезпечують і незвичайний колір , і унікальну фактуру матеріалу. Колірна гамма , яка визначається часткою польового шпату , дуже різноманітна: всі варіації червоного , коричневого , бордового і рожевого ; а також сірого , зеленого і чорного. Всі вони мають здебільшого прозорі і різнокольорові вкраплення.
 
зразки гранітних плит
Граніт є однією з найбільш щільних і твердих порід. Щільність граніту - 2600 кг / м ³ , його міцність на стиск - 300 МПа. Більш міцний матеріал складно собі уявити. Гранітні плити ідеальні для використання в будівництві. Як облицювальний матеріал , мають всі необхідні фізико -механічні переваги - низьке водопоглинання і високу стійкість до морозу і забруднень . А зовнішній вигляд гранітних плит забезпечує незаперечний естетичний ефект благородства і добротності Вашого житла .
 
 
В інтер'єрі гранітні плити застосовуються також для оздоблення стін , сходів, створення стільниць та колон , облицювання камінів і фонтанів , підвіконь. Такі елементи декору завжди довговічні й надійні , вишукані і красиві. Стійкість до стирання , ударів і інших механічних пошкоджень дозволяє використовувати гранітні плити для областей з високим зносом. Водночас природні кольори дадуть можливість підкреслити натуральність матеріалів і простоту ліній.
 
 
Ландшафтний дизайн - ідеальна сфера для використання гранітних плит. Сучасні та модні композиції - альпійська гірка , японські сади , декоративні водойми , зроблені з граніту , додадуть вашому саду величність і неповторність. Граніт можна використовувати для обробки ступенів , лавок , стільниць , підставок під тумби , мостити доріжки та майданчики . Сьогодні активно застосовують пиляну бруківку - дуже довговічну і зручну для ходьби і проїзду транспорту. Будь-яка кольорова гама гранітів підкреслить стильність і елегантність Вашої садиби . Також гранітна плита використовується для виготовлення пам'ятників і на гранітний щебінь.
 
 
Природний камінь граніт , назва якого походить від латинського слова «зерно» , і іменується він як «вічний камінь» , прекрасно підійде для облаштування Вашої оселі. Будинки , оброблені природним каменем , несуть особливу енергетику і надзвичайно популярні в усьому світі.
 
 
Наша компанія допоможе купити плити гранітні , забезпечить їх доставку , інформаційний супровід і дасть можливість швидко визначитися з вибором. Ціни на гранітні плити Ви знайдете у відповідному розділі сайту.
 
plitka_black ic...
plitka_black ice
plitka_blue vol...
plitka_blue volga
plitka_bukinske
plitka_bukinske
plitka_carpazi
plitka_carpazi
plitka_flower o...
plitka_flower of ukraine
plitka_grey ukr...
plitka_grey ukraine
plitka_khotyzhs...
plitka_khotyzhsky
plitka_leopard
plitka_leopard
plitka_leopard1
plitka_leopard1
plitka_maple re...
plitka_maple red
plitka_rosso sa...
plitka_rosso santiago
plitka_rosso to...
plitka_rosso toledo
plitka_star of ...
plitka_star of ukraine
plitka_verde ol...
plitka_verde oliva
img_0470
img_0470
img_0474
img_0474
img_0475
img_0475
img_0476
img_0476
img_0488
img_0488
img_0489
img_0489
simony
simony
tanskoe
tanskoe
 
Copyright 2012 © stone-granit.com.ua.
Натуральный камень.
Все права защищены.
Сайт создан"sd-studio.kiev.ua"
Сервис звонка с сайта RedConnect