Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Акрилові стільниці . Вибираємо стільницю штучну на кухню.

 
Стільниця для кухні - це найважливіше місце на будь-якій кухні . Важливе , бо вона є центром всієї дизайнерської думки. Важливе , бо на неї припадає вся найскладніша і « небезпечна » робота, яка може привести до подряпин або сколів . Важлива , тому що саме від зовнішнього вигляду і практичності стільниці залежить все оздоблення кухні . Тому підходити до вибору матеріалу для кухонної стільниці потрібно з усією відповідальністю . Акрилові стільниці - один з найпопулярніших і сучасних матеріалів. Створюючи його , виробники хотіли піти від всіх проблем , які були присутні у стільниць з натурального каменю. Від яких саме негативних сторін вдалося позбутися , а від яких немає - читайте в нашому матеріалі .
 
 
 
Переваги акрилової стільниці:
 
Використання акрилового каменю при виготовленні стільниці дає можливість зробити її абсолютно без швів і стиків , причому будь-якої форми . Цього було дуже складно досягти з натуральним каменем. Це дає ще більшу надійність: волога не буде попадати в шви , а естетична складова також важлива .
 
Акрилова стільниця , зроблена на основі композитів , вважається міцніше природного каменю.
 
Акрилові стільниці можуть витримувати без особливих ушкоджень удари , тиск і вплив гарячих температур , хоча і не дуже високих .
 
Акриловий камінь не дає жодного шансу бактеріям , тому що його структура дуже щільна і малопорістое .
 
Простий догляд обумовлений здатністю акрилової стільниці не вбирає в себе ніякі рідини і масла. Досить мильного розчину і при необхідності усунення подряпин шліфування.
 
Акрилові стільниці . Недоліки .
 
Акрилові стільниці не варто випробовувати гарячими температурами : на них можуть залишитися темні плями. Тому не рекомендується ставити на них гарячі сковорідки , каструлі або інші предмети кухонного вжитку .
 
Для того , щоб акрилова стільниця прослужила якомога довше , варто використовувати спеціальні підставки під посуд . Тому що акриловий камінь може подряпатися від постійного впливу важких предметів на його поверхні. Тому виникнення подряпин дуже ймовірно .
 
Акрилові стільниця «не люблять» абразивного впливу миючих засобів , а також залізних та інших жорстких мочалок . Використовуйте тільки м'які ганчірки і рідкі або кремоподібні засоби для миття акрилової стільниці .
 
Сервис звонка с сайта RedConnect